انرژی پایدار

سال 1359 و تأسیس شرکتی به نام «اسکو تریدینگ» آغاز راه پالت ایران بود. هدف اولیه شرکت تجارت کالا و تجهیزات مورد نیاز صنعت. بازرگانی اسکو که با واردات و توزیع قطعات صنعتی شروع شد
در سال 1982 نام خود را به “Esco Paltiran” تغییر داد. با شروع جنگ تحمیلی و شرایط، این شرکت در سال 1984 تمرکز خود را بر تولید قطعات ابزار دقیق برای رفع نیازهای جنگ قرار داد. صنعت کشور با نزدیک شدن به پایان جنگ تحمیلی در سال 1366، پالتیران 3 سال تجربه در تولید این قطعات این بار در زمینه تولید قطعات صنعتی و تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی به دست آورد.

پلاتین ایران

انرژی پایدار

پالتین ایران با همکاری شرکت “نارادا” موفق به اخذ مجوز “اکسید” محصولات خود شد. the doo در همان سال ها رویکرد صادراتی این شرکت بار دیگر پررنگ شد و با رونمایی از برند «نیل» برای محصولات، صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس آغاز شد. معرفی نسل جدید باتری ها به پالت ایران کمک کرد تا علاوه بر ادامه همکاری با صنایع مخابرات، زیرساخت ها و اپراتورها، همکاری با نیروگاه های برق و نیروگاه، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، توسعه صنعت حمل و نقل ریلی، مراکز داده، شرکت های اینترنتی، صنایع UPS و … پالتین ایران با همکاری شرکت “نارادا” موفق به اخذ مجوز “اکسید” برای محصولات خود شد. the doo در همان سالها،.

با همکاری شرکت “نارادا” موفق به اخذ مجوز “اکسید” محصولات خود شد. the doo در همان سال ها رویکرد صادراتی این شرکت بار دیگر پررنگ شد و با رونمایی از برند «نیل» برای محصولات، صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس آغاز شد. معرفی باتری های نسل جدید به پالت ایران کمک کرد تا علاوه بر ادامه همکاری با صنایع مخابراتی، زیرساخت ها و اپراتورها، همکاری با نیروگاه های برق و نیروگاه، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، توسعه صنعت حمل و نقل ریلی، مراکز داده، شرکت های اینترنتی، صنایع UPS.

This site is registered on wpml.org as a development site.